Dział Projektowania Oświetlenia od kilku lat pomaga i doradza naszym Klientom dobrać oprawy tak, aby zoptymalizować koszty zakupu i eksploatacji oświetlenia.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu projektowanie oświetlenia stało się jedną z ważniejszych usług, jakie oferujemy. Zachęcając architektów, projektantów oraz inwestorów do współpracy przedstawiamy poniżej etapy projektowania oświetlenia na przykładzie wybranej realizacji.

Pierwszym etapem tego procesu jest przesłanie do nas projektu w dwg lub pdf, w którym opisujemy wstępnie wybrane oprawy oświetleniowe produkcji Aqform. Na rzucie lub w mailu należy koniecznie podać wysokość pomieszczenia oraz jego docelowe przeznaczenie. Po wstępnej analizie całościowej projektu wprowadzamy rzut do ReLuxa/Dialuxa, a następnie bazując na odpowiednich normach PN dobieramy wskazane oprawy z optymalnymi źródłami światła.

Dla precyzyjnego zwizualizowania światłości wykonujemy również symulacje, która ukazuje nam poglądowo jak będą świecić dobrane oprawy. Staramy się, aby wizualizacja była zbliżona do rzeczywistego obiektu, co pokazujemy na przykładzie poniżej.

Na życzenie Klientów wrysowujemy oprawy do rzutu dwg, opisujemy je, a także przygotowujemy tzw. "teczkę architekta" z wymaganą dokumentacją.

Zapraszamy do współpracy.